Art *Art 1 * Art 2 * Art 3 * Art 4 *Art 5 * Art 6* Art 7 * Art 8 * Art 9 * Art 10 * Art 11 * Art 12 * Art 13 * Art 14 * Art 15 * Art 16 * ART + RYNDA * ART + RYNDA2 * ART + RYNDA3 *Art 17

 

.

Jak pejsvídek a medvísek
měli společné zimní prázdniny
Únor 2003 - část I.


Když nastal čas zamrzlých oken a přimrzajících tlapiček, pejsvídek jménem Artík se rozhodl pozvat na návštěvu medvíska jménem Rynda, no a zde se můžete podívat jak si žili v těchto zamrzlých časech tito dva veselí chlupáči.

Jak se pejsvídek s medvískem seznamovali.

.


.

Jak pejsvídek a medvísek hlídali navzájem své tlamičky, aby jedna nedostala o piškotek navíc.

..

Medvísek Ryňdáček zabral strategické místo u kuchyňské linky a vytrvale čekal, jestli něco neupadne... někdy ho to čekání tak unavilo, že usnul jako špalek..

Pejsvídek hlídá, jestli se v kuchyni neděje něco nekalého a nerozdávají se dobrotky bez něho.Jak se diví Artík Ryňďáčkovi, že ho tak zmohla procházka - pouhých 6 km:-)Chlupaťáci pozorují jak venku padá sníh a už se těší na řádění....A huráááááá na sníhMedvísek Rynda zjistil, že další strategické místo je mezi dveřma, tak může bleskově reagovat na jakékoliv úniky dvounožců, kteří by náhodou chtěli jít ven bez něho.
Medvísek Ryndula je stále připraven na mazlení, žádná denní doba ho v tomhle nemůže odradit. Nejvíce se medvískovi rozvrtí ocas, když jdou dvounožci v noci do dveří zvaných "dabljú sí". To čeká před dveřmi a nepustí dvounožce zpět do vyhřáté postýlky pokud nebude dlouhé podrbáníčko.

.

Pejsvídek Artík ulovil svoji oblíbenou zelenou krávu, jeho lov však nebyl zcela úspěšný, protože v zápětí s touto kořistí veselé odbíhá medvísek Rynda.

.

>>část II.

únor 2003

Art *Art 1 * Art 2 * Art 3 * Art 4 *Art 5 * Art 6* Art 7 * Art 8 * Art 9 * Art 10 * Art 11 * Art 12 * Art 13 * Art 14 * Art 15 * Art 16 * ART + RYNDA* ART + RYNDA2 * ART + RYNDA3 *

index- zpět Kolie dlouhosrstá kolie krátkosrstá Květomluva, pokojové rostliny, Werich


WEBovský počítadlo