Art *Art 1 * Art 2 * Art 3 * Art 4 * Art 5 *Art 6 *Art 7* Art 7 * Art 8 * Art 9 * Art 10 * Art 11* Art 12 *Art 13 * Art 14 * Art 15 * Art 16 * ART + RYNDA * ART + RYNDA2 * ART + RYNDA3 * * Art 17

 

..

Volný čas našeho "tygra" :-)

Jak je to u nás doma.......

Pantofle - jako malé štěně ukořistil moji pantofli a s oblibou ji okusoval, pak svoje kousací dovednosti rozšířil i na pantofle svého páníčka. Bylo mu vysvětleno, že na kousání jsou jen hračky. Pravděpodobně to pochopil a s postupem věku přestal naše boty likvidovat (zatím)......, ale "zlodějem" pantoflí se asi stal už natrvalo. Má to jen jediný klad, už je nekouše, jen je krade a odnáší na různá místa po domě. Jednou ráno mi přinesl moji pantofli a položil mi ji na polštář a funěl mi do obličeje....... asi mi chtěl naznačit, že by se mělo vstával - neuspěl, bylo 6 ráno a já nehodlala do 7 hodin opustit postel. Za půl hodiny mi přinesl i druhou.... vyřešila jsem to jednoduše, vzbudila jsem páníčka, že Artíček chce ven:-)

Ručník - kdykoliv chceme Artovi utřít tlapky, nastane ručníková válka. Artík si chce hrát a přetahovat se. Naše snaha o vyčištění pejska pak vypadá tak, že jeden konec ručníku drží pes a druhým koncem mu utíráme tlapky. Nakonec ručník přenecháme Artovi a ten s ním vítězoslavně pobíhá po chodbě a mlátí s ním kolem sebe .

Toaletní papír - velmi rád uznává za hračku i vypotřebovanou ruličku od toaletního papíru, (možná by zbožňoval i zcela nový toaleťák, ale k tomu se mu ještě nepodařilo dostat) skáče kolem ní, nadhazuje si ji a nakonec ulehne k radiátoru a ruličku začne slastně žužlat až ji celou rozebere na mikročástice - asi ví, jak rádi vysáváme !

Noviny - Artík hrozně rád čte , všechno !! Trhá každé noviny tak důkladně, dokud neoddělení každé písmenko zvlášť. Časopisy v oblibě nemá, asi tam nepíší nic zajímavého.

Umělohmotné lahve - tak tuhle "hračku" přímo zbožňuje už od malička. Jako 9ti týdenní štěně byla taková lahev od coly pomalu větší než on, ale důležitě s ní bojoval a snažil se malou tlamičkou zkousnout tu velkou lahev. Teď už ji lehce zkousne a zcela zdeformuje, svou hru nedávno dovedl k dokonalosti a s oblibou odšroubovává uzávěry, které mu tam občas necháme a řádně utáhneme s nadějí, že máme větší sílu a jemu se nepodaří uzávěr vytočit. Potom totiž musíme lézt po zemi a hledat uzávěr a oddechnout si, že ani tentokrát ho nesposkl, ale vítězoslavně zahodil pod gauč nebo schoval do pelíšku. Ale přece mu neodepřu jeho milovaný "špuntík". Jeden čas jsme mu dávali do lahví trochu vody, řádil pak kolem lahve, dorážel na ni a kutálel ji s radostí, jak ta voda uvnitř šplouchá. Jakmile však prokousl první lahev v boji probíhajícím, když jsme byly v práci a voda pomalu celé dopoledne vytíkala na koberec, tenhle druh zábavy jsem mu okamžitě zatrhla - musí se spokojit s prázdými lahvemi. (Co kdyby ho jednou napadlo si vzít lahev plnou něčeho sladkého a já pak měla zalepkaný koberec i všechny podlahy.... brrr... hrozná představa!)

Kopací míč - no, to snad ani nepotřebuje komentář

 

Z A H R A D A

Tak zde zcela propadl zahradničení. Přes zimu se toho na zahradě moc dělat nedá a teď už je tam stejně jen blatíčko.

Ale když jsme si Artíčka vloni v létě přivezli, bylo od první chvíle jasné, že zahrada už je jen jeho. První jeho větší úspěch byl dokonalé sklizení cibule . Jako správný zahradník provedl i ochutnávku a cibule mu chutná dodnes. Vždy když loupu v kuchyni cibuli, přijde si pro kousek. Někdy ho sní, někdy jen přejede z jedné strany tlamy na druhou a vyplivne, ale málokdy si to nechá ujít.

 

Art *Art 1 * Art 2 * Art 3 * Art 4 * Art 5 *Art 6 *Art 7* Art 7 * Art 8 * Art 9 * Art 10 * Art 11* Art 12 *Art 13 * Art 14 * Art 15 * Art 16 *ART + RYNDA * ART + RYNDA2 * ART + RYNDA3 * * Art 17

index- zpět Kolie dlouhosrstá kolie krátkosrstá Květomluva, pokojové rostliny, Werich