Art *Art 1 * Art 2 * Art 3 * Art 4 * Art 5 *Art 6 * Art 7 * Art 8 * Art 9 * Art 10 * Art 11* Art 12* Art 13 * Art 14 * Art 15 * Art 16 * ART + RYNDA * ART + RYNDA2 * ART + RYNDA3 * * Art 17 Art 18 * Art 19 * Art  20 * Art 21 * Art 22 * Art 23


Tak a teď Vám něco řeknu JÁ !

Hned jak mě přivezli, začal jsem s ochočováním téhle mojí lidské smečky. První věc, kterou jsem udělal, bylo zabrání jejich pantoflí...... tak krááásně se okusují a když se náhodou v té pantofli nachází něčí noha, to je pak legrace, jak povykují a schovávají svoje nohy z mého dosahu.....

Zjistil jsem, že v tomhle novém domově se dá dělat spouuuuuuuuusta nezbedností a tak zlobím jak to jde. Jen když uvidím, že má panička v ruce nějaký pamlsek musím hned udělat hodného pejska a pak mám zaručeno, že něco dobrého dostanu.

S oblibou podávám PAC a čekám na kousek piškotku. To zabere vždycky ! Ještě umím LEHNI a SEDNI a jsem na to pyšný, neboť panička říkala, že jsem génius, že jsem jeden povel pochopil za jeden den. No trošku se mi to ze začátku pletlo, ale panička mě povzbuzovala a piškotek jsem dostal v každém případě. Teď už vím, že když se mi nechce lehnout, stačí si sednout a naznačit leh a dostanu aspoň ždibíček něčeho dobrého za snahu.

Hodně pamlsků jsem taky dostával za to, že jsem čekal u schodů, když se mi chtělo čůrat či kakat. Ze začátku jsem chodil i do deště, protože bylo prima, když mě pak panička sušila a dávala piškotky za moji odvahu. Teď už se mi do deště moc nechce, raději počkám až přestane a vymyslím jinou příležitost, jak dostat kousek dobrotky.

Moje nové fotečky ( 10- 12 týden)

¨

"paničko rychle, rychle, ty se s tím papáním tak loudáš ....."

-------------------------------------------------

" no co koukáš,... po jídle se má odpočívat! "

----------------------------------------------

".. no a teď je čas na hraní... božínku to je to ale tvrdé .. no není paniččina nebo pánečkova ruka lepší??? Jejich ruce se tak krásně kousají a oni u toho tak krásně vykřikují - něco jako AU či AUVEJ - nevím co to znamená, ale možná je to povzbudení... tak koušu vesele dál a ještě přitvrdím.
Tam vzadu vidíte moji oblíbenou hračku - banán. Tu jedinou si nechám vnutit místo pánečkových ručiček.."

----------------------------------------

" Jejda, snad mě nikdo neviděl........ už jednou mě panička od toho kvítečka odehnala, ale nechápu proč.... tak hezky voní a jak hezky se tomu trhají listy...... no to je panečku zábava a ještě jde z té nádoby vyhrabávat hlínu... to je vám ale legrace......."

-------------------------

" tak asi mě viděli, prý si to mám po sobě uklidit... ale zase tak špatný to nebylo, objevil jsem novou hračku na kousání - košťátko!"

--------------------------------------------------

" někde tady musí být myšička"

Hrabání v zemi je jeho nejnovější zábava. Taky se stal malým zahradníkem, zcela sklidil cibuli a dokonce si dal malou porcičku. Jeho grimasy při požívání cibule bych Vám přála vidět :-))) Ale asi mu to zachutnalo, protože nezůstalo jen při jedné cibuli!

----------------------------------------------

" jéje, pusť mě k tomu koši, já ti s tím prádlem trochu pomůžu "

Artík pomáhá rád ! :-) Se vším !

-------------------------------

"že by tam taky bylo něco k snědku? Honem se tam musím podívat......... je tu tolik věcí na zkoumání..... nic nesmím zanedbat..........."

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Artíkovo seznámení s naším psích kamarádem

vipetem Fortym (mrkněte jak byl Fortík štěnětem)

"No lidi .. vidíte to? On mi bere můj míček. Ten je můůůj, já jsem tady doma !!!!!!"

.

 

index- zpět Kolie dlouhosrstá kolie krátkosrstá Květomluva, pokojové rostliny, Werich